בתאונת הדרכים שאירעה הבוקר (יום ג') בכביש 60 ליד עלי נהרגו יוסף (יוס) עמיחי בן ה-30 ואורי מנדל בן ה-29, שניהם תושבי עפרה. מנדל במקור מכפר סבא, יובא למנוחות ב-15:30 בבית העלמין בעיר.
עמיחי, שהותיר אחריו אישה ושתי בנות, יובא למנוחות ב-16:00 בבית העלמין בעפרה.
יוסף (יוס) עמיחי ואורי מנדל(באדיבות המשפחה)יוסף (יוס) עמיחי ואורי מנדל(באדיבות המשפחה)
יוסף (יוס) עמיחי ואורי מנדל(באדיבות המשפחה)
(יוסף (יוס) עמיחי ואורי מנדל(באדיבות המשפחה))
בתאונה נפצע אלדן תורג'מן, גם הוא תושב עפרה. אהרון ליפקין, דובר היישוב עופרה אמר על אורי מנדל: "שמח וסבלני, ועוזר לכל אדם. מצחיק ואדיש, אבל רק כלפי חוץ - מבפנים הכי רגיש שיש. ידע לתבל מפגשים חברתיים בהומור ובצחוק. שם לב לפרטים הקטנים, וידע לומר את המילה הנכונה בזמן הנכון. אהוב על כל משפחתו ושכניו. בולט בקומתו, ומעל הכול - בלבבו".
התאונה התרחשה הבוקר (19.2) במעורבות רכב פרטי ומשאית בכביש 60 בסמוך לישוב עלי.
התאונה בכביש 60. גבתה מחיר כבד | דוברות כב"ה מחוז יו"שהתאונה בכביש 60. גבתה מחיר כבד | דוברות כב"ה מחוז יו"ש
התאונה בכביש 60. גבתה מחיר כבד | דוברות כב"ה מחוז יו"ש
(התאונה בכביש 60. גבתה מחיר כבד | דוברות כב"ה מחוז יו"ש)
אבישי מנחם מנטו חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "למרבה הצער נקבע מותם של שני צעירים ששהו ברכב הפרטי. כמו כן נהג המשאית ונוסע נוסף ששהה ברכב פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים. צוותי כיבוי פעלו לחילוץ גופת אחד ההרוגים מהרכב הפרטי".
מהיישוב עפרה נמסר כי "שבר גדול השברנו היום הזה. בתאונת דרכים קטלנית שאירעה הבוקר בכביש 60, ליד עלי, נהרגו שני חברים יקרים שלנו. בתאונה נפצע באופן בינוני-קשה חבר נוסף... ישלח לו ה' ישועה ורפואה".
המועצה האזורית מטה בנימין הוציאה אף היא הודעה וכתבה כי היא "כואבת יחד עם היישוב עפרה את מותם הנורא בתאונת הדרכים הקשה הבוקר של שניים מתושבי היישוב, ושולחת איחולי החלמה מהירה לפצוע גם הוא בן עפרה.
דוברות כב"ה מחוז יו"שדוברות כב"ה מחוז יו"ש
דוברות כב"ה מחוז יו"ש
(דוברות כב"ה מחוז יו"ש)
כביש 60 הוא כביש אדום, שגובה מחיר יקר מדי שבוע של יהודים וערבים כאחד. צריך להפוך אותו לכביש דו מסלולי עם גדר הפרדה בדיוק כמו כל כביש בין עירוני בארץ, הגיע הזמן שממשלת ישראל תיקח אחריות ותמנע את המוות הנוראי והמיותר הזה. ראש המועצה והצוותים המקצועיים נמצאים משעות הבוקר בעפרה, מסייעים ליישוב ומלווים את המשפחות".