לפני מספר ימים נפתח "עופר מרקט", סופרמרקט חדש ברחוב היוצרים בכפר סבא, אשר פתוח עבורכם 7 ימים בשבוע משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות. מדובר בעסק מקומי שחרט על דגלו להביא לתושבי האזור סחורה טרייה אשר נבחרה בקפדנות, בין אם מדובר בירקות ופירות שמגיעים ישירות מהחקלאים, מחלקת בשר טרי עליה מנצחים קצבים מיומנים שאורזים הכל בקפידה, מחלקת גבינות עשירה עם מיטב גבינות בוטיק מיוחדות וכמובן כל מה שצריך כדי לעשות קניות בנחת ובנוחות.
עופר מרקטעופר מרקט
עופר מרקט
(יח"צ)

פירות וירקות היישר מהחקלאים, עופר מרקטפירות וירקות היישר מהחקלאים, עופר מרקט
פירות וירקות היישר מהחקלאים, עופר מרקט
(יח"צ)
עם כניסתנו בשערי "עופר מרקט" גילינו כי מדובר בחוויית קנייה שונה ממה שהכרנו עד היום. בין רצפת הפרקט המצוחצחת לתקרה הגבוהה המעוטרת בתאורה בוהקת התגלה לנו לובן וניקיון שטרם ראינו עד כה. המוצרים מסודרים בשורה על המדפים, בצורה מופתית שמאפשרת לנו להבחין בכל פריט. בין מוצרי היסוד שיש בכל סופר, גילנו גם מחלקת מתוקים שלא יכולנו לפסוח עליה בקלילות, עם שוקולדים מיובאים בחו"ל ועוד שאר הפתעות שיעשו לנו את היום מתוק יותר.
ניכר כי ב"עופר מרקט" השקיעו מחשבה רבה על כל פרט ופרט כדי לאפשר ללקוח להגיע אל מקום נקי, מסודר עם מגוון רחב של מוצרים.
בקצבייה של "עופר מרקט" יכולנו לבחור ממיטב הבשר הטרי, כאשר הקצב המיומן הסביר לנו באופן אדיב על מגוון האפשרויות העומדות בפנינו. במחלקת הגבינות מצאנו גבינות ישראליות ידועות, לצד גבינות בוטיק וגם גבינות ביבוא מחו"ל.
קצבייה מובחרת, עופר מרקטקצבייה מובחרת, עופר מרקט
קצבייה מובחרת, עופר מרקט
(יח"צ)

עופר מרקטעופר מרקט
עופר מרקט
(יח"צ)
בין שלל הסחורה ישנה מחלקה מיוחדת למוצרי ניקוי, כלי אפייה חד פעמיים וכמובן מחלקת האלכוהול שמאפשרת לנו לסגור את הפינה בכל מה שצריך לסוף השבוע.
הקופאית האדיבה ארזה לנו את כלל המוצרים ואחרי ששילמנו את החשבון ואפילו נהננו ממבצעים מיוחדים, העמסנו את הסחורה אל הרכב שחיכה לנו בחנייה הסמוכה למקום וחזרנו הביתה כדי להכין קציצות, שיצאנו טעימות טעימות. אין ספק שנחזור לכאן שוב.
עופר מרקט, היוצרים פינת התע"ש, כפר סבא. כל ימות השבוע, 7:00-23:00.