במרכז גירון בעיר התכנסו אמש (ד') כמאה איש, ביניהם המועמד לראשות העיר יקי ודמני ופעילי העיר החברים ברשימתו החדשה, בכדי להשיק את קמפיין הבחירות שלו. בשיאו של הערב נאם ודמני כשבין היתר מנה את עשרת הדיברות להן הוא מתחייב בפעילותו בעיר, ביניהם צוות, חזון, דוגמא אישית, עמידה מול לחצים, ושקיפות מוחלטת.
הנבחרת של ודמני. הרבה פנים מוכרות | צילום: חן זמירהנבחרת של ודמני. הרבה פנים מוכרות | צילום: חן זמיר
הנבחרת של ודמני. הרבה פנים מוכרות | צילום: חן זמיר
(הנבחרת של ודמני. הרבה פנים מוכרות | צילום: חן זמיר)
"נביא לרעננה סגנון ניהול חדש, עם נבחרת מנצחת שתעבוד בשביל הציבור", אמר ודמני והוסיף, "העיר נעצרה ותקועה, היא מתנהלת בכוח האינרציה שלה וכל דבר שזז בכוח האינרציה, סופו להיעצר. צריך לשחרר את העיר מהפקק: בתרבות, בספורט, ברווחה, בנגישות, בניקיון. משהו לא טוב קרה ואנחנו רוצים להזיז את הדברים ולהחזיר את רעננה להיות פנינת השרון כפי שהייתה בעבר ולא פינה בשרון כפי שהיא היום".
מי שהנחה את האירוע היה יעוז סבר, דובר העירייה לשעבר, שסיפר כי הכיר את ודמני רק לפני כחודש. "לחצתי לו את היד והודעתי לו שאני עוזב את כל מה שאני עושה כדי לעזור לו לזכות בבחירות", אמר סבר. "עשיתי את זה למען העיר רעננה, ולמען עתיד ילדיי בעיר הזאת. למחרת כבר הגשתי את התפטרותי ממשרד הביטחון".
בין השאר דיברה באירוע חברת המועצה לשעבר בלה צור. "עברתי מערכות בחירות רבות", אמרה צור. "הכרתי את יקי לא מזמן, הוא יודע לנהל ואנחנו צריכים מישהו שיודע לקרוא את התקציב".
אחריה הוזמן יו"ר הנהגת ההורים הפורש, רון סגל, שהצטרף להובלת הקמפיין. "אספנו את האנשים הכי טובים שיש", אמר סגל. "אנשים שבאו מעשייה, נתינה והבנת הקהילה, וזה המכנה המשותף של כולם. אנחנו מתחייבים להביא את השירות הכי טוב ואת הדאגה לעיר".
"רעננה נהייתה פינה בשרון". ודמני | צילום: חן זמיר"רעננה נהייתה פינה בשרון". ודמני | צילום: חן זמיר
"רעננה נהייתה פינה בשרון". ודמני | צילום: חן זמיר
("רעננה נהייתה פינה בשרון". ודמני | צילום: חן זמיר)
לבסוף הוצגה הרשימה הסופית של ודמני, הכוללת את ראש המטה, יו"ר הנהגת ההורים בעיר, רון סגל, חברת המועצה לשעבר בלה צור, חברת המועצה מיכל ברם, חבר המועצה אביחי ארביב, כדורסלנית נבחרת בישראל בעבר שירי גולד, עו"ד אודי בר נוי ועו"ד ורואה החשבון ניב לוי. הרשימה לא כוללת את יעוז סבר שמסייע לקמפיין אך לא שותף ברשימה.