לא מעט אירועי קפה ומשקאות אייס קפה מושקים בימים אלו כדי לסייע לנו לשרוד את העונה החמה. הנה כמה מהם.
צילום: גל בן זאבצילום: גל בן זאב
צילום: גל בן זאב
(צילום: גל בן זאב)
רשת קפה עלית אספרסו בר משיקה סדרת משקאות קיץ חדשים בשילוב באבלס מתפצפצים בפה. בין המשקאות החדשים:
באבלס קוקוס – אייס קפה בשילוב שבבי קוקוס ובאבלס קוקוס; באבלס טופי-קרמל מלוח; באבלס אמרנה – אייס קפה בשילוב קרם פירות יער ובאלבס דובדבני אמרנה; באבלס טרופי – אייס תות עם פסיפלורה, בשילוב באבלס מנגו. כדורי הבאבלס עשויים מבועות נוזל עטופות במעטפת ג'ל דקה העשויה מחומר גלם שנקרא אליגנט (סוג של אצה, חסרת טעם, צבע וריח). מחיר למשקה באבלס: 21 ₪ - 23 ₪.
צילום: יחצצילום: יחצ
צילום: יחצ
(צילום: יחצ)
נספרסו משיקה שתי קפסולות קפה חדשות המיועדות להכנת קפה קר ומציעה חוויית קיץ מרעננת ברחובות תל אביב וירושלים. Intenso on Ice ו- Leggero on Ice הן התערובות הראשונות של נספרסו שנוצרו במיוחד עבור קפה קר. לרגל ההשקה פיתחה נספרסו בשיתוף עם המיזם הקולינארי Bitemojo סיור קולינארי קריר. באמצעות האפליקציה יוכלו המשתתפים ליהנות מסיור הכולל טעימות של מנות קיציות וטרנדיות, לצד נקודות עניין אורבניות כמו "הכנפיים של מקסיקו" בנמל תל אביב, או מזרקת האריות בירושלים.
בקפה ג'ו מנצלים את הקיץ להשקת שתי תערוכות קפה חדשות בקפסולות במהדורה מוגבלת. חלק מההכנסות ייתרמו לעמותת "גדולים מהחיים".
קפסולת "קולומביה" היא תערובת ייחודית בעלת גוף מלא ומרירות מבוקרת, המתובלת בנגיעות פירותיות, חומציות מאוזנת היטב וסיומת פרחונית המשתהה קלות על הלשון ומשאירה אתכם עם טעם לעוד. קפסולת "קוסטה ריקה" נרקחה בהשראת המדינה הטרופית - מדובר בתערובת עשירה בעלת גוף מלא וטעם עגלגל עם תווים של מתקתקות קלה ונגיעות רכות של מרירות וחמיצות מאוזנת היטב.