ניצחון כפול: חלומו של הנער אופיר פרץ המטופל במרכז הרפואי מאיר התגשם כשהוא זכה לפגוש את חברי נבחרת הכדורסל של מכבי תל אביב ולצפות בניצחונם.
2 צפייה בגלריה
אופיר במשחק מול ברצלונה
אופיר במשחק מול ברצלונה
אופיר במשחק מול ברצלונה
(צילום: דוברות בית החולים)
קראו גם >>>
אופיר פרץ בן ה- 16, מטופל ותיק במרכז רפואי מאיר מקבוצת כללית, הגשים את חלומו, שנדחה בגלל הקורונה. החלום של אופיר היה להגיע למשחק של מכבי בפיילאופ יורוליג, אך ימים ספורים לפני המשחק הקורונה עצרה את הכל. עכשיו החלום סוף סוף התגשם ואופיר נסע למשחק של מכבי נגד ברצלונה באמבולנס הליצנים של 'פרויקט רופאי חלום', פרויקט המאפשר לילדים החולים במחלות קשות, לצאת ולהתאוורר ליום אחד משגרת הטיפולים ולהגשים משאלה. האמבולנס הגיע לביתו יחד עם הליצנים הרפואיים המלווים את אופיר במהלך האשפוז במאיר ויחד יצאו למשחק בו מכבי תל אביב סיפקה את משחקה הטוב ביותר העונה ביורוליג וניצחה את מוליכת היורליג ברצלונה אחרי הארכה.
2 צפייה בגלריה
אופיר עם השחקנים
אופיר עם השחקנים
אופיר עם השחקנים
(צילום: דוברות בית החולים)
אופיר, מטופל במרכז רפואי מאיר מאז היה בן שנתיים. אביו, אדי מספר כי הוא מטופל במקצועיות רבה בחטיבת הילדים של מאיר, עם צוות העוטף אותו בהרבה אהבה ואכפתיות. לדבריו: "אופיר התרגש על מימוש החלום לאחר שזה נדחה והוא יצא אל המשחק מלווה באחיו ובאחותו הגדולים, כולם אוהדי הקבוצה".
פני, הליצנית הרפואית ברכז רפואי מאיר שליוותה אף היא את אופיר סיכמה כי הערב היה מרגש ומלא באדרנלין וכי מכבי ששיחקו מצוין ניצחו גם בשביל אופיר.