על משה מרדכי ממספרת E&M מרעננה עברה אתמול (שני) חוויה מטלטלת במיוחד, כאשר נסע על קורקינט והיה מעורב בתאונת פגע וברח. "גם התור שלי הגיע", כתב בעמוד הפייסבוק שלו", שנייה אחת ומצאתי את עצמי מרוח על הכביש... ראיתי כוכבים בצהרי יום".

משה מרדכימשה מרדכי
משה מרדכי
(צילום: פרטי)
קראו גם >>
למיינט רעננה הוא סיפר: "נסעתי על דיזינגוף פינת בר כוכבא בתל אביב מאחורי רכב שלא אותת וברגע האחרון החליט לפנות שמאלה. אני לא יכולתי כמובן לחזות את זה, שנינו היינו במהירות והתנגשנו אחד בשני. אני נפלתי לכביש והוא ברח".
מה מצבך עכשיו?
"הרבה מכות יבשות, מאוד כואב ואחרי הרבה כדורי הרגעה כל הלילה. אבל ברוך השם כל הדברים החשובים בסדר. לא נפגעתי בגב או בראש, היה לי הרבה מאוד מזל. אנשים שראו את זה אמרו לי 'חשבנו שאתה לא יוצא מזה בחיים, איך שעפת'. נסעתי לבית החולים לוודא שלא שברתי שום דבר אבל ישנתי כבר בבית".
כמה זמן אתה כבר נוסע על הקורקינט?
"היה לי בעבר קורקינט, חצי שנה נסעתי עליו עם קסדה והכל, ואז הבנתי כמה זה מסוכן כי ראיתי כל יום תאונות קורות. אז הפסקתי לנסוע ומכרתי אותו. רק בשבועיים האחרונים, בגלל החום הכבד והמסכה התחלתי לקחת קורקינט של העירייה בדרכי לחדר הכושר, ואיתו עפתי. זאת כמובן הפעם האחרונה שאני עולה על קורקינט. אני ממליץ לכולם לעשות כמוני. זה בטח לא מומלץ לילדים ולצעירים, כי כל אחד מגיע תורו, ממש כמו עם קטנוע, ואתה חשוף לגמרי".