עם החזרה המלאה לשגרה של מערכת החינוך העירונית, ובכללה תלמידי שכבות ד'-י', מודיעה עיריית רעננה על חזרה הדרגתית לפעילות של מערך ההסעות לתלמידים בעיר.
חזרה הדרגתית גם של מערך ההסעות בתשלוםחזרה הדרגתית גם של מערך ההסעות בתשלום
חזרה הדרגתית גם של מערך ההסעות בתשלום
(צילום המחשה: יוגב עמרני)
בשלב זה, יחזרו לפעילות שירותי ההסעות לתלמידים ללא תשלום, באמצעות חברת דוברת, החל מהיום (שלישי). ההסעות יתקיימו באותה מתכונת השעות ומסלולי הנסיעות שהופעלו טרום משבר הקורונה.
בהתאם להנחיות, יידרשו התלמידים להציג טרם העלייה להסעה הצהרת בריאות מודפסת, החתומה על ידי הורי התלמידים, המאשרת כי לתלמידים אין חום או כל תסמין של מחלת הקורונה, וכי לא שהו בקרבת חולה קורונה. כן, יידרשו התלמידים והנהגים לעטות מסכות במהלך הנסיעה, לחטא ידיים טרם העלייה לרכב ההסעה, להקפיד על כללי הבטיחות ועל נסיעה עם חלונות פתוחים ורכב מאוורר.
על מנת להבטיח שמירה על ההנחיות, ולמען בריאותם של התלמידים והנהגים, תקיים העירייה ביקורת יזומה ובדיקות מדגמיות במהלך ההסעות, להצגת אישורי הבריאות על ידי התלמידים.
במקביל פועלת העירייה לחזרה מלאה לשגרה של שירותי ההסעה בתשלום לתלמידים, הפועלים בעיר באמצעות חברת מטרופולין, ומתקיימים בשלב זה באופן חלקי בלבד, בהתאם להחלטות החברה ובכפוף להנחיות משרד התחבורה.
זאת ועוד, לנוכח תנאי מזג האוויר ועומסי החום השבוע, מודיעה עיריית רעננה כי בהנחיית ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, יוכלו כלל תלמידי העיר, בשכבות ד'-י"ב לסיים את יום הלימודים בשעה 12:00 בשל עומס החום, ולצאת משערי בית הספר גם ללא ליווי הוריהם.