רעננה נערכת לקראת עדלאידע 2020, עם קרנבל חגיגי לכל המשפחה שכמותו טרם ידעה העיר! לראשונה בשנים האחרונות, תתקיים התהלוכה הססגונית בבוקרו של שושן פורים, להנאתם של אלפי ילדי העיר והוריהם בחופשת החג.
1 צפייה בגלריה
העדלאידע אשתקד
העדלאידע אשתקד
העדלאידע אשתקד
(צילום ארכיון: עיריית רעננה)
העדלאידע תתקיים ביום ד' 11.3.20, החל מהשעה 11:00 לאורך רחוב אחוזה, רחובה המרכזי של העיר- בין הרחובות לוי אשכול לבין גוריון. את האירוע יצעיד ראש העיר רעננה, חיים ברוידא, בתחפושת ייחודית, ובעקבותיו יצעדו אלפי משתתפים לאורך רחובה הראשי של העיר.
תהלוכת העדלאידע תכלול עשרות מיצגי ענק מרהיבים מהארץ ומהעולם, ובה צפויים להשתתף בתי ספר למחול, מקהלות, ארגוני הספורט העירוניים, מרכז האומנויות, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, מרכז המוסיקה, מרכזי תרבות ופנאי, גמלאים חברי מועדון הזהב בעיר שיצעדו עם נכדיהם ועוד. האירוע המרהיב, יתקיים באווירת קרנבל צוהלת, לצלילי מוסיקה והנחייה סוחפת, ובו ישולבו הפעלות של הקהל בריקוד המוני, וכן פאראגרוטראלי – רכבים מיוחדים לילדים מיוחדים.
בסיום התהלוכה ייהנו המשתתפים מהפנינג מרהיב לכל המשפחה שיתקיים ברחבת חניון "היובל" ובו הקרקס "גרביטה" מבית היוצר של קרקס Y המתרחש על גבי מנוף בין שמיים לארץ ועוסק באור, אוויר ומה שביניהם; וכן מופע קרקס ההודי Mallakhamb - מופע אקרובטיקה על עמוד בשילוב אביזרים שונים כגון חרב, לפיד, סכינים, כיסוי עיניים ועוד.