הענקת תעודת הכשרות במלון | צילום: פרטיהענקת תעודת הכשרות במלון | צילום: פרטי
הענקת תעודת הכשרות במלון | צילום: פרטי
(הענקת תעודת הכשרות במלון | צילום: פרטי)
מלון "פרימה מילניום", אשר נפתח ברעננה לפני כחודשיים, הפך היום הבוקר (ד') לכשר והוענקה לו תעודת הכשרות של הרבנות המקומית רעננה. רב העיר, הרב יצחק פרץ, ובכירי המועצה הדתית ומחלקת הכשרות, קיימו במלון סיור במטבחי המלון, בחדרי האוכל, במחסני האספקה, בנקודות קבלת הסחורות ועוד. נבדקו כול התחומים המשיקים לנושאי הכשרות בבית המלון ובתום הסיור, אישר רב העיר כי בית המלון הטמיע את כול נהלי הכשרות שנדרש אליהם וחתם על תעודת הכשרות.
בית המלון "פרימה מילניום" הממוקם בלב פארק העסקים של רעננה, שם דגש על אירוח אנשי עסקים במהלך השבוע, אך בשבתות וחגים מתמקד במשפחות ואירועים. המלון משתרע על פני 17 קומות ובהם 140 חדרים. המלון מציע אולמות ושירותים לעריכת אירועים כגון: ימי עיון, כנסים עסקיים, אירועים פרטיים, סמינרים, שבתות חתן, שבת בר מצווה ועוד.
יו"ר המועצה הדתית אריה פרידמן: "עם הענקת הכשרות לבית המלון 'פרימה מילניום', מתאפשר לתושבי רעננה לארח את בני משפחותיהם המגיעים לביקור מחו"ל ובמיוחד לקיים אירועים כגון שבתות חתן ובר מצווה קרוב לבית. אני רוצה להודות לרב העיר ולראשי מחלקת הכשרות על ההתגייסות למבצע הכשרת בית המלון ולמנכ"ל בית המלון גיל עמרם, על שיתוף הפעולה והנכונות לפתור כול בעיה".