מרגישים שפספסתם כמה אייטמים מעניינים? רוצים לדעת מה קורה בעיר הסמוכה? הנה הסיפורים החמים שפרסמנו השבוע ברשת מיינט.
30 תלמידי כיתה ז' מהעיר נתניה, שהיו אמורים להתחיל את חטיבת הביניים, נשארו בבית. הסיבה? עיריית נתניה מסרבת לאשר להם ללמוד במוסד חינוכי מחוץ לעיר. מיקי שוהם, אחד האבות, סיפר למיינט נתניה כי החליט לרשום את בנו לבית הספר "עתיד הרצליה", הם עברו מיון ומבחנים אבל אז נתקלו בסירוב מהעירייה. כעת, הילדים אינם משובצים לאף מוסג לימודי ולמעשה לא התחילו את שנת הלימודים. העירייה מסרה בתגובה "בעיר קיימות מסגרות לימודיות וחינוכיות מרובות ומגוונות". ההורים לא מוכנים לוותר ויצאו להפגין.
הפגנת ההורים בנתניה | צילום עצמיהפגנת ההורים בנתניה | צילום עצמי
הפגנת ההורים בנתניה | צילום עצמי
(הפגנת ההורים בנתניה | צילום עצמי)
תושבי קרית אתא ניצלו מסלמונלה. בפעילות של מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות נמצאו במחסן נטוש בקרית אתא כ 65 אלף ביצים לא מפוקחות שאוכסנו בתנאים ירודים וללא קירור. כל הביצים הועברו להשמדה בצו רופא וטרינר. במיינט קריות מדווחים כי נגד בעלי המקום נפתחו הליכים משפטיים.
ביצים. צילום: משרד החקלאותביצים. צילום: משרד החקלאות
ביצים. צילום: משרד החקלאות
(ביצים. צילום: משרד החקלאות)
למיינט חדרה הגיע השבוע צילום של אירוע אלימות חריג בחוף כפר הים. מאבטח הותקף לטענתו על ידי מספר בני משפחה שישבו במסעדה סמוכה. האירוע התחיל כאשר המאבטח ביקש מבני המשפחה להזיז רכב שחסם את אחד משערי הכניסה לכפר הים, בין הצדדים התפתח דין ודברים שגלש במהירות לאלימות.
מפגש לא נעים התרחש השבוע בין תושבת שכונת קרית שרת ברעננה לבין נחש. במיינט רעננה מספרים על מקרה שאירע בשעת ערב. ש', התלבשה יפה לקראת חתונה, יצאה מדירתה ונכנסה כהרגלה למעלית. כשנסגרה הדלת גילתה לתדהמה כי הצטרף אליה לא אחר מאחר נחש צפע. כשדלתות המעלית נפתחו נמלטה ש' מהמקום, אך עוד הספיקה לצלם את האורח הלא רצוי.
נסיעה מהגיהנום. הנחש במעלית | צילום: פרטינסיעה מהגיהנום. הנחש במעלית | צילום: פרטי
נסיעה מהגיהנום. הנחש במעלית | צילום: פרטי
(נסיעה מהגיהנום. הנחש במעלית | צילום: פרטי)
תושבים בשכונת בית ישראל בירושלים הופתעו למצוא בשעות הצהריים פגז בחצר ביתם. במיינט ירושלים דווח כי האמל"ח המסוכן הוצא בביטחה על ידי חבלנים לשם העברתו לאתר מרוחק בו יושמד.
הפגז שאותר. צילום: דוברות המשטרההפגז שאותר. צילום: דוברות המשטרה
הפגז שאותר. צילום: דוברות המשטרה
(הפגז שאותר. צילום: דוברות המשטרה)
לוחמי אש מתחנת פתח תקווה הוזעקו לרחוב מוטה גור בעיר, אבל לא בשביל לכבות שריפה. חתול קטן נלכד בתושבת ברזל של מכולת אשפה. משאיתרו הצוות את מיקומו המדוייק של גור החתולים, החלו בתהליך חילוץ ייחודי שנקרא "מלתעות חיים" במהלכו הם קילפו את קורת הברזל מעל החתול. במיינט פתח תקווה מספרים כי החתול התשוש נלקח אל תחנת כיבוי האש עד שיימצא לו בית חם.