צילום המחשה: shutterstockצילום המחשה: shutterstock
צילום המחשה: shutterstock
(צילום המחשה: shutterstock)
בשורה לחיילי רעננה: ריצרד טוויל איש עסקים מרעננה ובעליו של מכון הכושר gympoint (ספורטלי לשעבר) באחוזה 117 התחייב בפני ראש העירייה, חיים ברוידא, כי יעמיד את חדר הכושר שבבעלותו חינם לטובת חיילים בני רעננה בימי שישי משעה 11:00 עד 14:00. הפעילות תהייה על כל המתקנים בהצגת תעודת חוגר.
זו לא הפעם הראשונה באור השרון שמועדון כושר מסחרי פותח את שעריו חינם לחיילים, קדם לו מועדון הכושר ג'וי במתחם שרונים בהוד השרון המעניק אף הוא את שירותיו לחיילים ללא תמורה.
טוויל הינו איש עסקים מפורסם מאוד אשר ברשותו מספר עסקים גם בתחום בריאות ותרבות הפנאי, בהיניהם גם ה-beach bar gallery בתל אביב ההווה חממה לסלבריטאי ארצנו.
ברוידא: "אני מאמין ומקווה שעוד רבים ילכו כמותו בכל תחום ועניין לטובת הקהילה הרעננית".
הולמס פלייס למען הלוחמים
ובתוך כך נודע כי גם לוחמים בחופשת סוף שבוע יוכלו להיכנס ולהתאמן במועדוני הכושר של רשת "הולמס פלייס" ללא תשלום.
בתקופה האחרונה התקבלו בקבוצת ב'יחד למען החייל' ובקבוצת "הולמס פלייס" בקשות רבות מלוחמים לסייע להם בכניסה חד פעמית למועדון הכושר הסמוך לביתם במהלך חופשתם מהצבא מתוך כוונה להמשיך ולשמור את שגרת האימונים ורמת הכושר הגופני שלהם.
בעקבות הבקשות הללו, ביצעו ב"הולמס פלייס" סקר שבדק את רמת הפעילות הגופנית של לוחמי בצה"ל בעת שהייתם בחופשה מהצבא. במדגם שבוצע על ידי מכון פאנלס וכלל 250 משיבים שהזדהו כחיילי צה"ל, מתוך מדגם מייצג של היהודים באוכלוסייה, נמצא כי 72% מקרב הלוחמים מעדיפים ריצה כפעילות הגופנית המרכזית בחופשה, ו-40% ציינו שהם מעדיפים להתאמן במועדון הכושר.