הם נמצאים בכל שכונה ובכל עיר בישראל, מעטים זוכים לראות את התרגילים המדהימים שהם מבצעים, הרחוב הוא זירת הפעילות שלהם, אך אין להם במה רשמית להציג עליה את היכולות המרשימות שלהם. הפסטיבל הוא הזדמנות חד פעמית לראות תרבות רחוב אותנטית שהיא חלק מאורבניות עולמית. האירוע המרכזי בפסטיבל – ""Battle Of The Year - "מוקדמות אליפות העולם ברייקינג 2019".
צילום: חורחה נובומינסקיצילום: חורחה נובומינסקי
צילום: חורחה נובומינסקי
(צילום: חורחה נובומינסקי)
התחרות בעלת שם עולמי ומוגדרת כליגת האלופות של הברייקינג. שופטי ברייקינג בינלאומיים יגיעו מחו"ל לשפוט בתחרות שהיא למעשה המוקדמות לאליפות העולם. הזוכים יטוסו לצרפת לייצג את ישראל מול ההרכבים והרקדנים הטובים בעולם. בתחרות משתתפים הרכבי ברייקינג מכל הארץ שנלחמים על התואר היוקרתי של אלופי ישראל, במרוצת השנים התחרות הפכה למסורת נפלאה שבמסגרתה נותנים במה לרקדנים צעירים והזדמנות להגשים חלום בייצוג מדינתם בפני כל העולם.
צילום: דביר רוזןצילום: דביר רוזן
צילום: דביר רוזן
(צילום: דביר רוזן)
לו"ז הפסטיבל:
יום שני 5/8 החל מ- 16:00 – קניון רננים - ברעננה
אליפות ישראל בברייקינג ליחידים. תחרות "קרב השנה" הוא אירוע השיא של הפסטיבל, רקדנים שמתאמים קשה במשך כל השנה יגיעו כדי לזכות בתואר הנכסף של אלוף ארץ בברייקינג! המנצח יזכה לייצג את ישראל באליפות העולם בצרפת.
יום שלישי 6/8 החל מ- 16:00 – קניון רננים – ברעננה אליפות ריקודי הרחוב - תחרות "All Styles" של זוגות רקדנים, בסגנונות ההיפ הופ החריפים ביותר.
צילום: דן קובלרצילום: דן קובלר
צילום: דן קובלר
(צילום: דן קובלר)
יום רביעי 7/8 החל מ- 16:00 – קניון רננים – ברעננה "Battle Of The Year Israel CREWS” ("קרב השנה" להרכבים 2019)
אליפות ישראל בברייקינג להרכבים צעירים ובוגרים, תחרות "קרב השנה" הוא אירוע השיא של הפסטיבל, קבוצות רקדנים שמתאמנות קשה במשך כל השנה יגיעו עם מופעים מטריפים לקטוף נצחון ולזכות לייצג את ישראל באליפות העולם בצרפת.
תקליטני היפ הופ - הכי משובחים שיש בישראל ינגנו בתחרוית הריקודים ויגרמו לקהל להיכנס לקצב. אומני ראפ וביטבוקס – ינחו את התחרויות ויתנו בראש על המיקרופון לאורך האירועים. מתחם גאגלינג – פתוח לקהל האירוע להתנסות בהובלת אומן מקצועי ומגוון כלי גאגלינג למשחק.
תוכנית הפסטיבל המלאה: http://www.street-festival.co.il