עינת בצלאל מונתה למנהלת המרכז למחול ברעננה, לאחר שנבחרה לתפקיד על ידי ועדת המכרזים. עינת, בעלת תואר ראשון בניהול וסוציולוגיה ותואר שני בניהול מלכ"רים, למדה מחול ב"בית ספר למחול עדנה בצלאל " בנהריה והינה בוגרת "הסדנא למחול". ניסיונה העשיר כולל עבודות עם האופרה הישראלית, מרכז סוזן דלל, להקת המחול הקיבוצית ולהקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק.
צילום: פרטיצילום: פרטי
צילום: פרטי
(צילום: פרטי)
עינת הופיעה על במות מחול ברחבי העולם, מסין ועד ארה"ב והעלתה עבודות של עידן שרעבי, ברק מרשל, נועה שדור, דנה רוטנברג, שלומי ביטון, רננה רז, אריאל כהן, אסנת קלנר ונועה דר. בשנים האחרונות עבדה עינת בצמוד לנעמי פרלוב, ביתו של הבמאי המפורסם דוד פרלוב, הכשירה ואימנה רקדנים מקצועיים, שהשתלבו בלהקות כגון בת שבע, קיבוצית, פרסקו, ורטיגו ולהקות גדולות בעולם.
במסגרת תפקידה תהיה אחראית בצלאל על הובלה ניהולית ואומנותית של המרכז למחול, ייזום ויצירת פעילויות ייחודיות ושיתופי פעולה, ניהול ופיתוח פרויקטים אומנותיים בתחום המחול, ניהול ההופעות של המרכז בתחרויות בארץ ובחו"ל ועוד.
עינת בצלאל: "במרכז למחול מגיעים ילדים מתוך אהבה למחול ולתנועה. דרך האהבה הזו אנו מלמדים אותם כלים לחיים כמו מוטיבציה, התמדה ויצירתיות, כלים בהם יוכלו להשתמש בהמשך חייהם הבוגרים. החזון שלי הוא להרחיב את עולם האמנות והמחול ברעננה, מתוך אמונה כי אמנות היא הכרחית בכל חייו של אדם".