ישראל זרי מונה לדובר עיריית רעננה, לאחר שהתמודד במכרז פומבי ונבחר על ידי ועדת המכרזים העירונית. במסגרת תפקידו כדובר עיריית רעננה, יהיה אחראי זרי על ייצוג הרשות ויחידותיה בפני התקשורת, התושבים וכלל הציבור, ניהול מערך המידע לציבור בשגרה ובשעת חרום ועוד.
ישראל זריישראל זרי
ישראל זרי
(צילום: יח"צ)
קראו גם >>>
תחום אחריותו יכלול את מערך השיווק, פרסום ויחסי ציבור של הפעילויות והאירועים ברשות, גיבוש אסטרטגיה תקשורתית מותאמת לאבני הדרך שמתווה ראש העיר והנהלת הרשות, תיאום והעברת מידע בין בעלי תפקידים ברשות המקומית לאמצעי התקשורת ועוד.
לישראל זרי תואר ראשון בהצטיינות יתרה בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה, והוא בעל ניסיון של שנים בתחום התקשורתי, ההסברתי והמוניציפאלי. בעבר פעל כיועץ אישי לשר ישראל כ"ץ ודיברר מגוון ארגונים כמו תנועת הצופים בישראל, האגודה למען הלהט"ב, אגודת הסטודנטים ועוד. בנוסף, ישראל זרי הוא חבר המועצה הצעיר ביותר במועצת העיר רמת גן. בתפקידו האחרון שימש ישראל כדובר מועצה מקומית סביון.
ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: "אני מאחל לישראל הצלחה רבה בתפקידו החדש. אני בטוח כי יכולותיו הגבוהות, כישוריו וניסיונו המקצועי הרב יתרמו להמשך העשייה הפורה של העיר רעננה".