אבל כבד ברעננה עם הוודע דבר פטירתו של הפעיל החברתי ומנכ"ל ביוקנטרול דוד פלדמן מנגיף הקורונה בה נדבק לאחרונה. פלדמן, היה שותף פעיל במפלגת יש עתיד ובמטה המקומי בעיר, ונחשב לאחד מהפעילים החברתיים הבולטים בעיר.
1 צפייה בגלריה
דוד פלדמן ז"ל
דוד פלדמן ז"ל
דוד פלדמן ז"ל
(צילום: פרטי)
קראו גם >>>
פלדמן את דרכו המקצועית החל בצה"ל בשירות קבע ,אותו סיים בדרגת סא"ל, והמשיך בתפקידי ניהול בבנק לאומי בישראל ובקנדה, שם גם התוודע למערכות MSA והוסמך הן כמטפל והן כמדריך ומאמן. בעל תואר BSc בבפקולטה למדעי הטבע, תואר MBA מוסמך בהומוטוקסיקולוגיה. ב – 1999 ייסד, יחד עם שושי רעייתו, את ביוקונטרול בישראל ועמד בראשו.
רבים מתושבי העיר שהכירו את פלדמן ביכו את מותו. חברו, אורי זנקו ספד לו: "דוד, איש יקר ואהוב, חבר לדרך, הלך הלילה לעולמו, אחרי מאבק ממושך בנגיף הקורונה. דוד, היה איש מלא עוצמה ונוכחות, אדם אופטימי וחייכני, שידע תמיד לתת עצה טובה, לחזק, לעודד ולסייע בכל מה שהיה נדרש. כשהיתי צריך עצה טובה, דעה אובייקטיבית וכנה, ידעתי שהוא האיש.
"בשבועות האחרונים הוא נלחם על חייו כמו שרק הוא ידע, גם ברגעיו הקשים, היה משהו מיוחד באישיות שלו ובחוסן הנפשי שלו, שגרם לי להאמין שהוא ינצח גם את הקורונה, אבל לצערי את הקרב הזה הוא לא צלח. האיש היקר הזה יחסר לי מאד. נוח על משכבך בשלום חבר יקר, תהי נשמתך צרורה בצרור החיים וזכרונך יהי עמנו לעד".
הלווייתו תתקיים היום (שלישי) בשעה 16:00 בבית העלמין מנוחה נכונה.
יהי זכרו ברוך.