עמותת שניר, יזמו פעילות משותפת עם ילדי שכונת כפר סבא הירוקה בעיר כפר סבא. כדי לצייר למען החיילים, את הציור הכי ארוך בישראל המתפרס על מידות של 110 מטר על 90 ס"מ גובה. על הציור כתבו הילדים "תודה לחיילים ולחיילות ששומרים עלינו".
2 צפייה בגלריה
הציור הארוך בישראל
הציור הארוך בישראל
הציור הארוך בישראל
(צילום: יח"צ)
את הציור הארוך, העניקו בכירי עמותת שניר לצוות מילואימניקים מחטיבת חי"ר כפיר שיצאו ליום גיבוש של כמה שעות באזור המרכז, כדי להתרענן בין משימה למשימה.
ד"ר יהודית רובינשטיין – מנכ"לית עמותת שניר: "אנו רואים חשיבות גדולה בצורך של עידוד חיילי צה"ל וכוחות הביטחון שעסוקים לילות כימים בלוחמה ובהגנה על כולנו. ולכן, היה חשוב לנו מעבר לתרומות שאנו פועלים למענם מידי יום, להעביר להם גם את הציור הכי ארוך עד כה מהילדים הנרגשים".

2 צפייה בגלריה
יהודית רובינשטיין
יהודית רובינשטיין
יהודית רובינשטיין
(צילום: יח"צ)

ניקול קלינגר מנהלת הדיגיטל בעמותת שניר שיזמה פעילות משותפת זו עם דיירי השכונה, שהצטרפו בשמחה לרוח הרמת המורל. ריכזה את כל הילדים שהתרגשו מאוד להירתם למען עידוד החיילים. ויצרו יחד ציור ענקי צבעוני ומרגש, עם הכיתוב-"תודה לחיילים ולחיילות ששומרים עלינו", שצורף לעשרות החבילות שמעבירה העמותה לחיילים בכל רחבי הארץ.

קראו גם:

לדברי ניקול: "צוות המילואימניקים, שקיבלו את הציורים עם החבילות המפנקות התרגשו תוך קריאות שמחה והתפעלות. וצילמו את עצמם לצד הציור הארוך ביותר ושלחו את התמונות למשפחותיהם. לאחר מכן הם ביקשו למסור לילדים ולהוריהם תודה על התמיכה ועל העידוד. עם ישראל חי".
להעברת תרומות עמותת שניר – https://www.snir-il.org/donation