קבוצת גולדן ארט, בשיתוף עם חברת תאופיק זידאן, רכשה קרקע בשכונת נווה זמר ברעננה תמורת כ- 95 מיליון שקל. הקרקע ששטחה 8.4 דונם נרכשה מבעלים פרטיים, ועליה יוקם פרויקט של 6 בניינים עם 89 יח"ד.
1 צפייה בגלריה
הפרויקט החדש בנווה זמר
הפרויקט החדש בנווה זמר
הפרויקט החדש בנווה זמר
(צילום הדמיה: 3division)
קראו גם >>>
תמהיל הדירות המתוכנן כולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ודופלקסים. בניגוד למקובל בשכונה, בפרויקט מתוכננת גינה פרטית גדולה לרווחת דיירי הבניין שתשתרע על פני 3 דונם. בנוסף בפרויקט זה כ-90% מהחניות יהיו תת קרקעיות (ברוב השכונה רק 40% מהחניות הן תת קרקעיות).
לדברי שמעון ג'יני, מנכ"ל חברת גולדן ארט "מדובר בחטיבת קרקע מהגדולות בשכונה, שתאפשר לייצר פיתוח נופי ברמה הגבוהה ביותר לרווחת הדיירים. אנו מתכננים להוציא את הפרויקט לשיווק בחודש מרץ 2021. מדובר בשכונה מבוקשת ביותר, ובזכות הפיתוח הנופי הייחודי ותכנון אדריכלי מוקפד ובסטנדרט גבוה של הפרויקט, אנו צופים ביקושים גבוהים".
קבוצת גולדן ארט נכנסה לפעילות בארץ לפני כ- 7 עם פרויקט דגל ברובע האמנים בחיפה המשלב שני בניינים עם דירות למכירה ובניין אחד של דירות להשכרה ארוכת טווח במסגרת חוק עידוד השקעות הון. הפרויקט כולל סה"כ 198 דירות וחזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ"ר. לקבוצה פרויקטים נוספים ברובע ובעיר התחתית הכוללים בניינים לשימור ברובע האמנים – הבית בעגלון והבית בפארק וחטיבת קרקע גדולה בקמפוס הנמל עליה מקודמת תוכנית עם ערוב שימושים התואם את תוכנית המתאר.