הלל יזמות, נדל"ן ותיווך מתמחה בייעוץ פננסי, ייעוץ תכנוני הכולל הכנת פרוגרמה תכנונית, הכנת הנחיות מרחביות, כתיבת חוות דעת מקצועיות, מיפויי מגרשים מתאימים ורכישתם, ועדות לתכנון ובניה, תיווך ומכירת נכס קיים.
מדובר בחברה של מקצוענים בתחום, הם מעניקים ליווי אישי לאורך כל הדרך, עושים הכל על מנת שנבין את פני התמונה כולה, בשקיפות מלאה, מדריכים בכל פרט, זמינים לתת שירות ופתרון לכל בעיה שצצה, בכל שעה שצריך אותם, עד אשר הקמת בית בישראל. הלל יזמות יושבים ברחוב ד''ר קריסטינה סיקורה 3 בבאר שבע, משרדי החברה הפעילה כבר כחמש שנים, צוות "המומחים" עם מי שמנהלים אותה, שלומי הלל ושרונה אבן מוחה.
3 צפייה בגלריה
הלל יזמות
הלל יזמות
הלל יזמות
(יח"צ)

3 צפייה בגלריה
הלל יזמות
הלל יזמות
הלל יזמות
(יח"צ)
"מאז ומעולם חייתי את עולם הנדל"ן, ב- 2015, כאשר קצב מכירות הנדל"ן חווה האטה מסויימת לאחר הקפיצה ההדרגתית לאורך כמעט עשור, ידענו לקרוא את השטח מכל הזוויות השונות, גם בעקבות המחאות השונות, שינויי שוק בדמות מחיר למשתכן, מס רכישה מוגדל וכיוצא מזה, שם החלטנו לפתוח ערוץ חדש בשוק, כזה המעניק מענה לצמיחה וקידום לקהל יעד ספציפי שיכול לבנות את בית חלומותיו, תוך כדי תזמון מושלם של הקצאת מגרשים ממנהל מקרקעין ישראל לטובה בנייה פרטית".
3 צפייה בגלריה
הלל יזמות
הלל יזמות
הלל יזמות
(יח"צ)

מה זה אומר בשטח אתם שואלים? הכל, חישוב מסלול, יצירת דגמים ומפרטים, יצירת קשר לעבודה עם אנשי המקצוע הטובים בתחום, עבודה מול ספקים, הצהרות משפטיות, ליווי אישי ומקצועי צמוד עד שמגיעים ליעד, מפתח ביד, דלת להיכנס דרכה אל תוך בית עומד ומושלם.
אם גם לכם יש חלום, לבנות בית בישראל אבל לא יודעים כיצד לצאת לדרך, אל תשברו את הראש, פנו עוד היום למקצוענים של הלל יזמות, החלום שלכם, העבודה עליהם.
לפרטים: 050-658-9013.