יצירת אומנות חדשה בתחום השופינג והבילוי, שמשלבת מיקום מושלם, תשוקה אדירה לעיצוב, סטייל, אופנה ומרחב אינסופי של אפשרויות. כאן תוכלו ליהנות מחוויה ייחודית של מותגי אופנה חדשים בישראל וחנויות דגל מדהימות, מגדל אייפל מרהיב, מסעדות, ברים, בתי קפה ושפע של חניה. מיקס מעורר חושים בין אופנה עילית, עיצוב, שופינג ואווירה אירופאית.
מתחם מפואר הפרוס על 10,000 מ"ר של מסחר, מסעדות ומשרדים. הפרויקט תוכנן ועוצב כפרויקט קלאסי, פריזאי הנותן חווית קניה אירופאית בקווים קלאסיים ויוקרתיים. את הפרויקט עוטף מגדל משרדים מפואר עם לובי כניסה מרשים, משרדים גדולים ומרווחים בהתאמה אישית ומרפסת לכל משרד הצופה לקונספט העיצובי של המתחם ולמגדל האייפל המרהיב. חברת ארזי הנגב שמה דגש על יצירת סביבת עבודה שקטה ואיכותית בדיוק כמו באירופה.
מיקס מעורר חושים בין אופנה עילית, עיצוב, שופינג ואווירה אירופאיתמיקס מעורר חושים בין אופנה עילית, עיצוב, שופינג ואווירה אירופאית
מיקס מעורר חושים בין אופנה עילית, עיצוב, שופינג ואווירה אירופאית
(יח"צ)

מתחם חדש בנתיבותמתחם חדש בנתיבות
מתחם חדש בנתיבות
(יח"צ)

מתחם חדש בנתיבותמתחם חדש בנתיבות
מתחם חדש בנתיבות
(יח"צ)
לנוחיות המבקרים מוקמת חניה תת קרקעית מקורה הראשונה מסוגה באזור עם שמירה בכל שעות היום. החניה נגישה למשרדים ולקומת המסחר המשלבת קונספט של דרגנועים ומעליות מהירות לנגישות מקסימלית.
היזם עודד שריקי הוא איש בעל חזון שלקח את החלומות האופנתיים ביותר מספר צעדים קדימה, בכדי להעניק לכם למבקרים חוויית קניות בלתי נשכחת.
ארזי הנגב הינה חברת נדל״ן, מהמובילות והחדשניות בישראל. במסגרת פעילותה הענפה, גיבשה החברה בארץ ובעולם את המוניטין שלה כחברה יציבה ופורצת דרך.
לפרטים נוספים 050-9449440.