פרויקט התחדשות עירונית חדש ברעננה קיבל היתר ויוצא לדרך: אלמוג NANA רעננה נמצא בשכונת דוד רמז השקטה, ועתיד לכלול בניין בן 7 קומות ו-23 דירות; המחירים יתחילו ב-3.15 מיליון שקל לדירת 4 חדרים.
2 צפייה בגלריה
פרויקט אלמוג NANA רעננה
פרויקט אלמוג NANA רעננה
פרויקט אלמוג NANA רעננה
(צילום הדמיה: olin)
קבוצת אלמוג מודיעה על קבלת היתר בנייה ותחילת השיווק בפרויקט אלמוג NANA רעננה, פרויקט התחדשות עירונית של קבוצת אלמוג ברחוב החשמונאים בשכונת דוד רמז ברעננה. מדובר בפרויקט תמ"א שלישי של החברה באזור השרון בשנים האחרונות, לאחר בנייתם המהירה ואכלוסם המוצלח של שני פרויקטים במרכז הרצליה.

2 צפייה בגלריה
הרווחיות בבנייה נעלמת
הרווחיות בבנייה נעלמת
התחדשות עירונית
(צילום: שאטרסטוק)

במסגרת הפרויקט תהרוס החברה מבנה ישן הכולל 9 דירות, ובמקומו ייבנה בניין חדש בן 7 קומות עם 23 דירות. תמהיל הדירות כולל דירות גן 3 ו-5 חד', דירות 4, 5, ו-6 חדרים, וכן פנטהאוזים. הדירות בפרויקט מרווחות במיוחד כאשר לכל דירה שתי חניות תת קרקעיות ומרפסת שמש בגודל של כ-12 מ"ר. בפרויקט דירות רבות בנות 6 חדרים המיועדות בעיקר למשפרי דיור מהסביבה אשר מעוניינים להישאר בסביבה הקיימת ולשדרג את עצמם לדירה חדשה, גדולה ובטוחה.
הפרויקט מציע, בין היתר, דירת 4 חדרים בשטח של כ-107 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ-12 מ"ר, במחיר של החל מ-3.15 מיליון שקל. דירות 6 חדרים בגודל של כ-139 מ"ר עם מרפסת של כ-12 מ"ר מוצעות למכירה החל מ-4.15 מיליון שקל. את הפרויקט ישווק משרד לידרס & שטרן – שיווק וקידום פרויקטים, ששיווק בהצלחה שני פרויקטים קודמים של הקבוצה בעיר הרצליה.
קראו גם:
פרויקט אלמוג NANA רעננה ממוקם ברחוב החשמונאים בשכונת דוד רמז, אזור ירוק ושקט הקרוב למרכז העיר. מדובר במיקום מרכזי עם נגישות קלה במרחק הליכה קצרה לרחוב אחוזה וללב העיר, מוסדות חינוך ותיקים מגיל הגן ועד התיכון, מרכזי קניות, תרבות, בריאות ופנאי. הפארק העירוני נמצא במרחק דקות נסיעה בודדות. הדיירים בפרויקט ייהנו מנגישות תחבורתית טובה עם גישה קלה לכביש 531 מדרום וכן לכביש 4 במזרח.