(צילום: יח''צ)(צילום: יח''צ)
(צילום: יח''צ)
((צילום: יח''צ))
מנכ"ל בית מלון "פרמה מילניום" גיל עמרם ישב אמש (שני) בלובי המלון מחויך, אמנם האורחים שכבר הזמינו חדר ללילה הראשון טרם הגיעו, אך "טופס ארבע" שקיבל עמרם מוועדת המשנה לתכנון ובנייה, היה משהו שהוא חיכה לו זמן רב. "עבדנו קשה בחודשים האחרונים בכדי לייצר מלון טוב ועכשיו זה רגע האמת שלנו", הוא אומר. "החלטנו לפתוח כאן מלון משום שראינו את הפוטנציאל שקיים במקום. יש פה קהילה שכמהה למלון עסקים, אזור עם חברות הייטק רבות שמארחות אורחים מחו"ל וכן תעשיות מהסוג הישן ולדעתנו מלון הוא נדבך חשוב בתמהיל העסקי של האזור.
זו לא הפעם הראשונה שאנשי עסקים או מלונאים חשבו על הקמת בית מלון ברעננה. עוד לפני התפתחות פארק המסחר והתעשייה והגעת חברות ההייטק הרבות, היה מי שסבר שקיומו של מלון שכזה מתבקש בגלל שבעיר יש הרבה משפחות אנגלוסקסיות וצרפתיות עם קרובי משפחה שמגיעים מחו"ל אך נאלצים ללון בבתי המלון של הרצליה.
עם הגידול במעבר עסקים וחברות לרעננה חשב המלונאי דויד פתאל על בניית מלון המיועד לאנשי עסקים. פתאל ערך סיור מתוקשר למציאת אתרים אפשריים לפני מספר שנים, אך לבסוף ויתר על הרעיון. מי שבכל זאת הלכה על הקונספט היא חברת "פרימה" שחברה לחברת "מלירסון" ויחד הן רכשו את השטח בבית המילניום בעיר והקימו בו מלון מפואר הכולל 140 חדרים.
רוב החדרים במלון צפויים להימכר עם ארוחת בוקר בלבד", מספר עמרם ל"מיינט רעננה". אגב, המחיר ללילה מתחיל ב-175 דולר. בנוסף, כיאה למלון עסקים, בקומתו העליונה ישנו טרקלין עסקי שיהיה פתוח גם לאנשי עסקים מבחוץ שיוכלו לבוא ולעבוד בו עבור תשלום סמלי.
"ננסה לייצר אווירה שתתאים גם לקהל הרענני באמצעות הרצאות, הופעות ג'אז ואירועים נוספים", מסביר עמרם , "המטרה שלנו היא שהמקום הזה יתפקד כעוד מקום בילוי לתושבי רעננה, גם לאלה שאינם לנים במלון. בכלל יש לנו כאן גם אולם אירועים שאני מקווה שיהפוך לשם דבר בעיר ואולמות לכנסים, הכל לטובת תושבי העיר ואנשי העסקים כאן".