מותג האופנה הבינלאומי RESERVED יפתח רשת חנויות בישראל בהשקעה של 70 מיליון שקלים. קבוצתH&O קיבלה את הזיכיון להפעלת רשת RESERVED בארץ.
RESERVED נחשב למותג מוביל עם צמיחה גבוהה במיוחד וכיום עם 461 חנויות ברחבי העולם. המותג בבעלות קבוצת LPP שלה מעל 1,700 חנויות בעולם. הוא נחשב למותג אופנה המקביל לזארה בזכות עיצוב דומה ועם זאת מציע מוצרים איכותיים במחיר נמוך יותר.
סניף RESERVED בלונדון. יח"צסניף RESERVED בלונדון. יח"צ
סניף RESERVED בלונדון. יח"צ
(סניף RESERVED בלונדון. יח"צ)
המותג יגיע לישראל במהלך החציון הראשון של שנת 2018 וקבוצת H&O מתכננת לפתוח כ 30 חנויות של המותג בארץ. שלושת הסניפים הראשונים שלו ייפתחו במחצית 2018, בתל אביב, בצפון ובדרום. שטח כל חנות יעמוד על 1,500 מ"ר וכל אחת תכלול מחלקות לנשים, גברים וילדים.
לפי ההסכם בין הצדדים, לאחר שלוש שנים מכניסתה של הקבוצה הפולנית לארץ, צפויה H&O לפתוח חנויות ליתר מותגי LPP, בהם CROPP - אופנת רחוב לבני נוער, HOUSE - אורבן פאשן לצעירים וצעירות, MOHITO - אופנה מחויטת לנשים, ו־SINSAY - אופנת מועדונים לצעירות.
הפריזנטורית של מותג האופנה RESERVED היא דוגמנית העל קייט מוס, שלאחרונה הגיעה להשקת חנות ענק של המותג באוקספורד סטריט בלונדון, בשטח של 3,500 מ"ר. הקבוצה פועלת ב־21 מדינות, בין היתר בערים כמו לונדון, ברלין, מוסקבה, ורשה, בוקרשט, פראג, בודפשט ובלגרד.
קייט מוס בקמפיין חורף 2018 של RESERVED. יח"צקייט מוס בקמפיין חורף 2018 של RESERVED. יח"צ
קייט מוס בקמפיין חורף 2018 של RESERVED. יח"צ
(קייט מוס בקמפיין חורף 2018 של RESERVED. יח"צ)
לדברי עמיר משה , מנכ"ל קבוצת H&O : "אחד היתרונות של המותג, מעבר למחירים הזולים, שהוא מותג האופנה הנחשב לבעל הצמיחה הגבוהה ביותר בעולם. החנויות בישראל יתחדשו בסחורה חדשה על בסיס שבועי ורמת המחירים בישראל תהיה זהה לאירופה והמותג יציע מחירים נוחים כדוגמת מכנסי נשים ב־80 שקל, חולצות טריקו לגבר ב־39 שקל, ושמלות לנשים ב־89–99 שקל".
RESERVED - בקרוב אצלנו. יח"צRESERVED - בקרוב אצלנו. יח"צ
RESERVED - בקרוב אצלנו. יח"צ
(RESERVED - בקרוב אצלנו. יח"צ)