השחקן: עדי נמני (29)
קבוצה אחרונה: הפועל רעננה
"כבר מתגעגע למגרש, להריח דשא"
● תקציר העלילה: בזמן שרעננה נלחמה על חייה בליגה, וכאשר משבר הקורונה ברקע, נחתך נמני מהקבוצה יחד עם בן בנימין בצורה מכוערת, ולמעשה מאז הוא מחוץ לעניינים. בקיץ חיפש קבוצה אבל טרם נמצאה אחת שתקלוט את המגן הותיק.
● דבר המובטל: "מצב לא פשוט בכלל, אבל שומרים על כושר ומחכים שהדברים יסתדרו. זה מאוד מוזר ושונה בשבילי, כי אני רגיל להיות במסגרת ולשחק. אני מאוד מתגעגע למגרש, להריח את הדשא מקרוב ולהיות במסגרת קבוצתית, אבל זה המצב ומבינים את הסיטואציה. יש אמונה שהקבוצה הנכונה תגיע. בינתיים אני עובד קשה ומחכה להזדמנות שלי.
עדי נמניעדי נמני
עדי נמני
(צילום: אסף פרידמן)
"למעשה, מאז שעזבתי את רעננה אני לא חלק מקבוצה, וזאת כבר תקופה לא קצרה; אבל אני לא מוריד את הראש, להיפך. אני רעב מאוד וקבוצה שתיקח אותי תקבל שחקן רעב ותרוויח בגדול. זאת פעם ראשונה שאני לא פותח עונה. היו לי בעבר פעמיים שלא יצאתי למחנה האימונים עם רעננה, אבל הדברים הסתדרו בסופו של דבר. אני חושב שאם לא הקורונה הדברים היו נראים אחרת, אבל זה המצב הנתון. אני ממש לא לחוץ, ובטוח שהדברים יסתדרו מהר".
השחקן: דן עזריה (25)
קבוצה אחרונה: הפועל כפר סבא
"נפלתי בין הכסאות"
● תקציר העלילה: בכפר סבא רצו שעזריה יישאר במועדון, על אף שלא שיחק יותר מדי בעונה האחרונה; השחקן רצה לשדרג את חוזהו, אבל בקבוצה סירבו. כך מצא את עצמו השחקן - שתמיד ייזכר על ידי האוהדים כמי שהחל את המהלך של השער הסופר־דרמטי בעפולה - מחוץ למועדון.
דן עזריהדן עזריה
דן עזריה
(צילום: אסף פרידמן)
● דבר המובטל: "מצב לא נעים, אבל זה מה שקורה עכשיו ואני צריך להתמודד עם זה. אני לא מצטער על מה שקרה, רק חבל לי שהדברים התגלגלו בצורה כזאת. בינתיים אני שומר על כושר ועושה אימונים אישיים.
"להתחיל עונה ללא קבוצה זה דבר לא נעים לאף שחקן כדורגל, אבל אני צריך לגלות חוסן מנטלי ולעבור את התקופה הזאת. פעם ראשונה שזה קורה לי, אבל בכדורגל קורים דברים כאלה. שילוב של כמה דברים יצר מצב שבו למעשה נפלתי בין הכסאות, אבל אני בטוח שבקרוב אמצא קבוצה ואחזור לשחק".