אוסטרובסקי מודל 2016/17. גם הפעם אף אחת לא יופתע אם יקחו אליפות | צילום: מכבי רעננה נערותאוסטרובסקי מודל 2016/17. גם הפעם אף אחת לא יופתע אם יקחו אליפות | צילום: מכבי רעננה נערות
אוסטרובסקי מודל 2016/17. גם הפעם אף אחת לא יופתע אם יקחו אליפות | צילום: מכבי רעננה נערות
(אוסטרובסקי מודל 2016/17. גם הפעם אף אחת לא יופתע אם יקחו אליפות | צילום: מכבי רעננה נערות)
נבחרת תיכון אוסטרובסקי של המאמנים יוני דנישבסקי ואורן לם תעלה מחר לפרקט באולם לב הפארק (ד', 11:30, שידור ישיר בערוץ 50 ONE) עם מטרה אחת בלבד, לנצח את רוטברג רמת השרון. האולם הרענני יארח גם את חצי הגמר השני (14:00) בין הגימנסיה הריאלית ראשון לציון למקיף עמק חרוד.
נבחרת התיכון שכבר מזמן הפכה לאימפריה בתחום כדורסל הנערות, פירקה ברבע הגמר את קרית שרת חולון ביותר מ-30 הפרש בשני משחקים, ואף אחד לא יופתע אם גם הפעם האליפות תהיה רעננית שכן הנבחרת זכתה ב-7 מ-10 הזכיות האחרונות, כולל בעונה שעברה בה גם סיימה רביעית בעולם.
יוני דנישבסקי, מאמן הקבוצה, אמר היום למיינט (ג'): "לכל עונה יש את הייחודיות שלה. מבחינתנו אנחנו בסוג של חילופי דורות. היו בנות משמעותיות שעזבו ועושות חיל גם בבוגרות. האמת יש לנו עדיין מכת פציעות, שתי שחקניות חמישייה שטרם החלימו ולא ישחקו מחר. מצד שני, יש לנו דור צעיר שנכנס ועושה דברים מאוד יפים וגם הדור שלאחר מכן יכנס לתיכון הוא מצוין. אנחנו מאוד אוהבים את ההישגים, זה מאוד כיף לנצח באליפויות האלה, אבל מפרספקטיבה של 7 אליפויות מתוך ה-10 האחרונות, זה משהו שהוא לא ממש נתפס, אז זה לא המטרה. המטרה היא קודם כל לקדם, להשביח, לייצר הד חיובי, לגרום לבנות לחייך וליצור עוצמה אצל הבנות דרך הספורט בנוסף לדברים חיוביים אחרים".