נוף קדם הרעננית של רמת חן חודרת מול קריסמה פן ממכבי רעננה | צילום אודי ציטיאט, מנהלת הליגהנוף קדם הרעננית של רמת חן חודרת מול קריסמה פן ממכבי רעננה | צילום אודי ציטיאט, מנהלת הליגה
נוף קדם הרעננית של רמת חן חודרת מול קריסמה פן ממכבי רעננה | צילום אודי ציטיאט, מנהלת הליגה
(נוף קדם הרעננית של רמת חן חודרת מול קריסמה פן ממכבי רעננה | צילום אודי ציטיאט, מנהלת הליגה)
ביום שני הבא באולם אביב יערך המשחק האחרון של העונה הסדירה (22.1, 17:45) בין מכבי רעננה לאליצור חולון המובילה את הליגה. למשחק יהיו השלכות גדולות על העונה של רעננה כולה, כשההבדל בין ניצחון להפסד יכול להכריע במובן מסוים האם העונה הזו תחשב למוצלחת או לפחות מוצלחת.
דבר אחד ברור, עד לפני חודש הקבוצה של לירון שרף הייתה מבוססת היטב במקום ה-3 של ליגת העל עם מאזן של 4:8 כשהיא בדרכה הבטוחה לפלייאוף העליון, אלא שאז החל מומנטום שלילי ששיאו הפסד לסוגרת הטבלה בני יהודה בבית 65:67 לפני שבוע וחצי.
ביום שני האחרון יצאה הקבוצה למשחק לא פשוט מול א.ס רמת השרון והפסידה בו 76:82. בריה גוס בלטה עם 30 נקודות כשאריאל אדוארדס מוסיפה 24 נקודות וקריסמה פן משלימה דאבל דאבל של 11 נקודות ו-10 ריבאונדים. חוץ משלושת הזרות אף שחקנית אחרת ברעננה לא קלעה יותר מ-5 והדבר ניכר בתוצאת המשחק.
כאמור, ביום שני הקרוב המשחק יהיה לא פחות מלהיות או לחדול עבור רעננה, כשנכון לעכשיו הקבוצה מדורגת במקום ה-7 בלבד שאינו מוביל לפלייאוף כשמעליה הפועל פתח תקווה עם אותו מספר נקודות, ו-א.ס. רמת השרון ואליצור רמלה עם נקודה אחת יותר. הפועל פתח תקווה תתמודד מול רמלה במחזור הסיום, כך שרוב הסיכויים שעקב הפסדה של אחת הקבוצות, לו תנצח רעננה היא תצליח בכל זאת להכנס לפלייאוף העליון.