עירוני רעננה | צילום ארכיון: איגוד הכדורסלעירוני רעננה | צילום ארכיון: איגוד הכדורסל
עירוני רעננה | צילום ארכיון: איגוד הכדורסל
(עירוני רעננה | צילום ארכיון: איגוד הכדורסל)
עירוני רעננה בדרך הנכונה להבטיח את השתתפותה בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית. שבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה, הקבוצה ממוקמת במקום השישי ומובילה ב-3 נקודות על פני התשיעית בטבלה. המשמעות? הקבוצה שעד לפני כחודש הייתה קרובה יותר לתחתית מאשר לצמרת, קרובה לציין עוד עונה מוצלחת.
מעבר לעובדה שמדובר בניצחון חמישי ברציפות של הרעננים, בקבוצה רשמו עוד יום נהדר של המקומיים עם 49 נקודות במצטבר כשליאור קררה רושם משחק נהדר עם 17 נקודות ו-7 ריבאונדים ב-19 דקות משחק בלבד. בכלל, המשחק שנפתח ברבע ראשון מוחץ של המקומיים עם 11-26, איפשר למאמן ברק פלג לשתף רוטציה רחבה מבדרך כלל. כך למשל סגר אלק קוברה ערב מוצלח של 10 נקודות ב-13 דקות. שאר השחקנים הבולטים אף הם עשו את עבודתם בהצלחה, כשסמי גיבנס סוגר דאבל דאבל של 12 נקודות ו-12 ריבאונדים, ווין לנגסטון מוסיף 10 משלו, מייקל בריסקר וגל טסלר מוסיפים 9 כל אחד, במשחק שהדגיש את הכוח הקבוצתי של הקבוצה המקומית. במוצקין בלטו ניב אוזן בן ה-19 והזר פלורין קמפבל עם 14 כל אחד, שכאמור לא הספיקו.
שאר הקלעים לרעננה: גיל בני וגיא לביא (9 אסיסטים) 7 נקודות כ"א, מיכאל מושקוביץ 3, רועי נציה 1. אופק בר שי שותף אך לא קלע.
בשבוע הבא (ג', 19:40, יבנה) תפגוש הקבוצה בחוץ את אליצור יבנה מהמקום ה-9 במשחק בעל משמעות רבה מבחינת שתי הקבוצות.