אבוחצירה (למעלה) בודק מה המצב עם זיקרי. המצב טוב | צילום: ראובן שוורץאבוחצירה (למעלה) בודק מה המצב עם זיקרי. המצב טוב | צילום: ראובן שוורץ
אבוחצירה (למעלה) בודק מה המצב עם זיקרי. המצב טוב | צילום: ראובן שוורץ
(אבוחצירה (למעלה) בודק מה המצב עם זיקרי. המצב טוב | צילום: ראובן שוורץ)
שמעון אבוחצירה זרח אתמול על הדשא בנתניה, כבש צמד (26', 74') ונתן לאנשי רעננה הרבה אוויר לנשימה. מדובר למעשה בניצחון "הביתי" הראשון של רעננה מאז ניצחה את כפר סבא בסוף ינואר 2017. המאמן מנחם קורצקי רשם 20 נקודות מאז מונה לאימון הקבוצה בשלהי אוקטובר (לפני כן מאזנה של הקבוצה עמד על 4 נקודות בלבד מ-9 משחקים!) והרעננים בהחלט יכולים שמחים ממצבם לאחר פתיחת העונה הגרועה בתולדותיהם.
לאחר המשחק מול אשדוד פתחה הקבוצה פער של 4 נקודות מהאשדודים הממוקמים מקום אחד מתחתיהם, ו-8 נקודות מהפועל אשקלון המדורגת מתחת לקו האדום. במחזור הבא הקבוצה תפגוש את מכבי פתח תקווה במושבה (ש', 16:00, המושבה), כשניצחון יכול לתת לה מקדמה רצינית לקראת הפלייאוף התחתון.
מחרתיים (ג', 19:45, נתניה) תפגוש הקבוצה את אשדוד במסגרת משחק הגומלין של רבע גמר גביע המדינה, לאחר שבמשחק הראשון סיימו הקבוצות בתיקו (1:1). אילו תעפיל הקבוצה לחצי גמר הגביע, ובמקביל תמשיך להבטיח את השארותה בליגת העל, ניתן יהיה לדבר על העונה הזו במונחים של הצלחה, לא עניין של מה בכך לאור הסיוט שעבר המועדון עם פתיחת העונה.