פתיחה חלומית של ראשון לציון בתחילת גמר הגביע של קבוצות נערות ב' (עד גיל 16) ביום חמישי האחרון, הרימה לא מעט גבות בקרב חובבי הענף. בכל זאת לו היו 'גונבות' הראשל"ציות גם את גמר התיכוניסטיות עם ניצחון הגימנסיה על אוסטרובסקי וגם את גביע המדינה לנערות ב', כבר היו מי שהיו רצים לדבר על חילופי משמרות. אבל למציאות תוכניות אחרות, ולאחר רבע ראשון בו הרענניות פיגרו כבר בהפרש דו ספרתי, הן חזרו לעניינים ברבע השני (31:34 במחצית), פשוט דרסו את יריבתן המיתולוגית מדרום בחצי השני וסיימו ב-50:76 מהמם! גביע נערות ב', אם כן, חוזר הביתה לרעננה לאחר ההעדרות של שנה.
נערות ב' של מכבי רעננה אחרי הזכיה. הגביע חוזר לרעננה | צילום: באדיבות מכבי רעננה נערותנערות ב' של מכבי רעננה אחרי הזכיה. הגביע חוזר לרעננה | צילום: באדיבות מכבי רעננה נערות
נערות ב' של מכבי רעננה אחרי הזכיה. הגביע חוזר לרעננה | צילום: באדיבות מכבי רעננה נערות
(נערות ב' של מכבי רעננה אחרי הזכיה. הגביע חוזר לרעננה | צילום: באדיבות מכבי רעננה נערות)
בסגל הנערות מככבות לא מעט שחקניות מנבחרת אוסטרובסקי והנקמה המהירה הייתה ללא ספק מתוקה. רוני זהות הייתה השחקנית הבולטת של רעננה עם 22 נקודות. ירדן גרזון הוסיפה 19 נקודות משלה ונעה גבעון השלימה את השלישייה המובילה עם 17 נקודות. כמו כן קלעו לרעננה: רותם שוסטר 8 נקודות, אבי יופה וגלי אונטר 3 כ"א, מאיה לוינשטיין ושירה לונדנר 2.
מאמן הקבוצה ומנהל מחלקת הנערות, יוני דנישבסקי, אמר למיינט: "אני שמח וגאה בבנות. עשינו תהליך משמעותי בשבועותת שקדמו למשחק שבא לידי ביטוי דווקא ברגעי הקושי במהלך המשחק. ברבע הראשון כבר פיגרנו ב-14 נקודות, והבנות התעלו בצורה מדהימה ורשמו תוצאה של 17-46 בחצי השני! אני גאה ושמח שהן ממשיכות את המסורת שלנו, באיכות, ברעב, בגאווה ובהרגשת הביחד".