מצד אחד, בהפועל רעננה היו מרוצים מאוד מהיכולת המצוינת שהפגינה הקבוצה במשחק הבית מול אחי נצרת ביום שני האחרון. במיוחד בחצי הראשון, השחקנים של גל כהן ממש רקדו על הדשא, הביכו שוב שוב את ההגנה האורחת, אבל נכשלו בפעולה הכי חשובה - השחלת הכדור ברשת.
גל כהן. שני משחקים בלבדגל כהן. שני משחקים בלבד
כהן. משחק שלישי ללא ספיגה
(אוראל כהן)
מצד שני, התאכזבו שם מכך שהמשחק הסתיים בתיקו מאופס, עם שלוש החמצות ענק של החלוץ המצוין, בנג'מין קוקו.
מצד שלישי, הקבוצה משחק שלישי ללא ספיגה, מול שלוש קבוצות שנחשבות חזקות בליגה השנייה - נצרת, הפועל ירושלים ורמת השרון - ובהחלט יכולה לסמן לעצמה 'וי' על משחק הגנה טוב ויציב. "עשינו קונצרט של כדורגל, במיוחד בחצי הראשון. שאפו לשחקנים שלנו שבאו דרוכים ומוכנים, לא נפלו לשאננות אחרי הניצחון בטדי וגילו עליונות ונחישות. חבל שלא הצלחנו להבקיע, אבל יש גם ימים כאלה שהכדור פשוט לא נכנס", אמרו במועדון השבוע.
"מאוכזבים זאת לא מילה", אומר המגן השמאלי, חיים איצרין. "היה לנו משחק מצוין מול אחי נצרת, ופשוט חבל שלא הצלחנו לקחת את שלוש הנקודות שהגיעו לנו. אני בטוח שהחלוצים שלנו יעשו את העבודה במשחקים הבאים. יש לנו חלק קדמי טוב, ואנחנו צריכים את הגולים האלה כדי לנצח משחקים. זה יקרה, אני בטוח. אני חושב שהקבוצה הרבה יותר טוב. יש כאן הרבה חבר'ה חדשים, ולא כולם התחילו ביחד, אז זה לוקח קצת זמן. בסופו של דבר נתחבר ונרוץ חזק, אני בטוח בזה".
איצרין רשם משחק טוב מאוד מול אחי נצרת, ובמשחק הקודם מול הפועל ירושלים אף הוסיף בישול נהדר. "יש כאן קבוצה שהיתה הרבה שנים בליגת העל, ועכשיו היא בליגה השנייה ורוצה לחזור מהר לליגת העל", הוא אומר. "יש כאן סגל טוב וצוות מקצועי מעולה. אנחנו נכנסים לקצב. אני מאוד מאמין בקבוצה וביכולות של השחקנים. המטרה שלנו היא לחזור לליגת העל. בשביל שזה יקרה אנחנו צריכים כל הזמן להיות במגמת שיפור ולהיות במקומות הטבעיים שלנו. יש ליגה די שיוויונית, אין אף קבוצה שאתה אומר עליה שהיא עולה בטוח. יש תחרות, ואנחנו נהיה שם חזק עד הסוף".
לוח המשחקים של הלאומית צפוף ביותר, וביום שישי (היום), ארבעה ימים אחרי המפגש מול אחי נצרת, תתארח רעננה אצל הפועל רמת גן במגרש שמשמש כמגרשן הביתי של שתי הקבוצות. שלושה ימים לאחר מכן, ביום שני הקרוב תארח הקבוצה את היורדת השנייה מליגת העל, נס ציונה. ארבעה ימים אחרי תצא למשחק חוץ מול הפועל איכסל.
בקבוצה מודאגים מהפציעה של הקשר הגמבי, עוסמאן מארונג, שלא שיחק מול נצרת, ולא צפוי לקחת חלק במשחק מול הפועל רמצ גן. מארונג הציג יכולת מצוינת במשחק החוץ בטדי נגד הפועל ירשלים, ובמועדון מקווים שלא מדובר בפציעה שתשבית את השחקן לזמן ממושך.