עיריית רעננה ואפליקציית bit, בשיתוף אוטומציה החדשה, משיקות אפשרות תשלום חדשה של חשבונות הארנונה. עיריית רעננה, מאפשרת לכלל תושבי העיר לשלם את חשבון הארנונה עם bit, באופן פשוט בטוח ומהיר, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי.
1 צפייה בגלריה
משלמים באפליקציית תשלומים
משלמים באפליקציית תשלומים
משלמים באפליקציית תשלומים
(צילום המחשה: שאטרסטוק)
קראו גם >>>>
עד היום, את תשלום הארנונה עבור תושבי הערים והרשויות המקומיות בישראל, היה ניתן לבצע רק באתר העירייה (באמצעות הקלדת כרטיס אשראי), במוקד טלפוני או באמצעות הגעה לבנק הדואר.
החל מחשבון הארנונה הבא (חשבון יולי-אוגוסט) יכולים תושבי רעננה להיכנס לאתר העירייה ובזמן בחירת אופציית התשלום פשוט לבחור תשלום באמצעות bit, והחיוב מתבצע מיידית ובמינימום הקלקות. בנוסף, התושבים יוכלו לצפות בפרטי התשלום ישירות ב-bit, לצורך מעקב, בקרה ושליפה מהירה.
ראש העיר חיים ברוידא: "העירייה מעניקה כבר היום מגוון שירותים דיגיטליים רחב מאוד לתושבים, והאפשרות לתשלום באפליקציית ביט היא שלב נוסף בשירותים המקוונים המתקדמים שאנו מעניקים לתושבים, כדי שיוכלו לבצע פעולות בדרך נוחה, נגישה וקלה ביותר".
עמית דדוש, מנהל יחידת bit: "אנו שמחים להמשיך לחדש ללקוחותינו ולהרחיב את אפשרויות התשלום ב-bit גם לתשלומי רשויות. שיתוף הפעולה בין אפליקציית התשלומים הפופולרית בישראל לעיריית רעננה יאפשר לתושבים ליהנות ולשלם ב-bit גם את תשלום הארנונה בחוויה חדשנית, נוחה ובטוחה".
שלי כהן, מנכ"ל אוטומציה החדשה: "אנו פותחים היום פרק חדש ברמת השירות המוניציפאלי לתושבי ישראל. אוטומציה החדשה פועלת להוספת ממשקים דיגיטליים בדגש על חווית תושב, שמאפשרים לרשויות מקומיות לספק לתושבים שירות בערוצי הדיגיטל הנוחים והנגישים להם ביותר. עיריית רעננה היא המצטרפת החדשה למהפכת התשלומים באפליקציית bit".